نمایندگی تعمیر پرینتر شارپ

نشانی: خ آزادی، خ بهبودی، نرسیده به نصرت، ساختمان بنیامین، پلاک 145، طبقه 5، واحد 18، مجهز به (2) آسانسور و پارکینگ

دفتر مرکزی: 66097851 مرکز تعمیرات: 66097859 شعبه شرق: 77978135 شعبه هفت تیر: 88836102 شعبه جنوب: 55300568 شعبه غرب: 44153186 شعبه شمال: 26721443 شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

آموزش تعمیر مگنت پرینتر شارپ

مگنت پرینتر شارپ قطعه‌ای استوانه‌ای شکل با خاصیت مغناطیسی است که وظیفه نگه‌داشتن ذرات تونر بر روی سطح خود و در نتیجه انتقال پودر جهت ورود به مرحله بعد را برعهده دارد. در واقع وظیفه اصلی مگنت رولر پرینتر، این است که به وسیله جریانات مغناطیسی موجود در خود، پودر تونر را به درام منتقل کند. این حالت مغناطیسی سبب می‌گردد تا میزان مناسب تونر، متناسب با طرح، به درام انتقال داده شود. با توجه به نقشی که مگنت پرینتر شارپ در فرآیند چاپ دارد، در  صورت افت کیفی اسناد چاپ شده، خرابی این قطعه می‌تواند یکی از علل احتمالی باشد. (خرابی مگنت پرینتر sharp، عموماً خود را به صورت خط های کمرنگ افقی در عرض کاغذ به نمایش می‌گذارد). در هر حال در صورت بروز اشکال در این قطعه نیاز است تا اقدامات مورد نیاز جهت بررسی، عیب‌یابی صحیح و تعمیر یا تعویض مگنت پرینتر آغاز گردد.

تعمیر مگنت پرینتر شارپ

کارشناسان ما در مرکز تعمیرات شارپ ، پس از بررسی دقیق دستگاه و طی فرآیندهای عیب یابی، سطح خرابی پیش آمده در مگنت را مشخص کرده و بسته به میزان خرابی، اقدام به تعویض یا تعمیر مگنت پرینتر شارپ می نمایند. در صورتی که خرابی پیش آمده در مگنت اندک بوده و امکان بهبود آن وجود داشته باشد، از تعویض آن صرف نظر شده و اقدامات مورد نیاز جهت تعمیر مگنت پرینتر Sharp آغاز می گردد. در غیر اینصورت –یعنی در شرایطی که تعمیر مگنت چاپگر شارپ ممکن نباشد- کارشناسان ما پس از کسب اجازه از صاحب دستگاه، اقدام به تعویض مگنت پرینتر شارپ می نمایند.

این مطلب را از دست ندهید   مشکلات تعویض کارتریج پرینتر شارپ

در صورت عدم کارکرد صحیح مگنت، تونرها به خوبی باردار نشده و کیفیت چاپ پایین خواهد آمد. در صورت درست عمل نکردن مگنت صفحات چاپ شده ابری شکل و یا کمرنگ خواهند بود. در صورت مواجهه با چنین اشکالی در فرآیند چاپ توصیه می‌شود با یکی از مراکز ارائه‌دهنده سرویس‌های تعمیر پرینتر تماس بگیرید. کارشناسان با بررسی عملکرد دستگاه، میزان خرابی پیش آمده در این بخش از پرینتر را مشخص کرده و عملیات مورد نیاز جهت بهسازی، تعمیر و تعویض مگنت پرینتر شارپ را آغاز می‌کنند.

0/5 (0 نقد و بررسی)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 4 =