نمایندگی تعمیر پرینتر شارپ

نشانی: خ آزادی، خ بهبودی، نرسیده به نصرت، ساختمان بنیامین، پلاک 145، طبقه 5، واحد 18، مجهز به (2) آسانسور و پارکینگ

دفتر مرکزی: 66097851 مرکز تعمیرات: 66097859 شعبه شرق: 77978135 شعبه هفت تیر: 88836102 شعبه جنوب: 55300568 شعبه غرب: 44153186 شعبه شمال: 26721443 شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

تمیز کردن رولر پیکاپ پرینتر

تمیز کردن رولر پیکاپ پرینتر شارپ یکی از سرویس‌های دوره‌ای مرتبط با این دستگاه است که می‌بایست از سوی کاربران جدی گرفته شود. بی‌توجهی به این سرویس، کاهش قدرت دستگاه و ناتوانی پرینتر در مکش کاغذ را سبب می‌گردد. خوشبختانه گردگیری این قطعه از پرینتر، چندان دشوار نیست و با اندک دستکاری پرینتر –و البته رعایت جوانب احتیاط- توسط خود کاربر نیز قابل انجام است.

اگر شما نیز جزو آندسته از کاربرانی هستید که شیوه تمیز کردن رولر پیکاپ پرینتر را نمی‌دانید، می‌توانید با دنبال کردن مقاله‌ی پیش رو، شیوه انجام این کار فرا بگیرید. در صورت مواجهه با هر گونه اشکال در روند تمیز کردن پد پیکاپ پرینتر می‌توانید با کارشناسان ما در مرکز تعمیر پرینتر شارپ تماس بگیرید و اطلاعات لازم را دریافت نمایید.

نکات مهم در ارتباط با تمیز کردن رولر پیکاپ پرینتر شارپ

پیش از آغاز به تمیز کردن رولر پیکاپ پرینتر شارپ موارد درج شده در بخش زیر را مطالعه فرمایید.

پیش از شروع بع این کار حتماً اتصال پرینتر به برق را قطع کنید و کابل پرینتر را از پریز برق بکشید.

بهتر است پیش از شروع بع این کار، در مورد تمیز کردن دستگاه‌های برقی و تجهیزات چاپ، مطالعه‌ای داشته باشید.

برای تمیز کردن پرینتر، از هیچ‌گونه مایعی، -چه آب و چ مایعات دیگر- استفاده کنید. بهترین روش برای تمیز کردن رولر پیکاپ پرینتر شارپ استفاده از یک پارچه‌ی نرم، بدون پرز و مرطوب است.

یکی از نکاتی که می بایست در زمان سرویس، تعویض و تعمیر پیکاپ پرینتر به آن توجه داشت آن است که می بایست از دست زدن به تراسفر رولر خوداری کرد.

این مطلب را از دست ندهید   رایج ترین مشکلات پرینتر

روش تمیز کردن رولر پیکاپ پرینتر شارپ

برای تمیزکردن رولر کاغذکش پرینتر شارپ کافی است تا مراحل درج شده در این بخش را دنبال نمایید. در صورت استفاده از روش درج شده در این بخش و مواجهه با اشکال در روند تمیز کردن رولر پیکاپ پرینتر شارپ می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی درج شده در وبسایت با کارشناسان ما در مرکز تعمیر پرینتر شارپ تماس گرفته و راهنمایی‌های لازم را دریافت نمایید. (نکته: آموزش درج شده در بخش زیر ممکن است با مدل پرینتر شما سازگاری نداشته باشد. بنابراین پیش از هر چیز از کارامد بودن این روش برای پرینتر خود و مناسب بودن آن مطمئن گردید).

  1. برای شروع، ابتدا ارتباط دستگاه با کابل برق را قطع نمایید.
  1. پس از قطع کردن ارتباط دستگاه با کابل برق، رولر پیکاپ را از دستگاه جدا کنید.
  1. یک پارچه بدون پرز آغشته شده به الکل یا آب را روی رولر پیکاپ بکشید.
  1. در صورت استفاده از الکل، به این مسئله توجه کنید که الکل قابل اشتعال است. بنابراین الکل و پارچه را دور از هر گونه شعله و آتش نگه دارد.
  1. در صورت استفاده از الکل، اجازه دهید تا الکل جذب شده توسط رولر پیکاپ پرینتر کاملا خشک شود.
  1. از یک پارچه خشک بدون پرز، برای از بین بردن خاک ها و کثیفی موجود روی پیکاپ استفاده کنید.
  1. پس از انجام مراحل بالا، دوباره کابل برق را به برق بزنید. با این کار، تمیز کردن رولر پیکاپ پرینتر شارپ شما به اتمام می‌رسد و پرینتر آماده کار می‌گردد.
0/5 (0 نقد و بررسی)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × دو =