نمایندگی تعمیر پرینتر شارپ

نشانی: خ آزادی، خ بهبودی، نرسیده به نصرت، ساختمان بنیامین، پلاک 145، طبقه 5، واحد 18، مجهز به (2) آسانسور و پارکینگ

دفتر مرکزی: 66097851 مرکز تعمیرات: 66097859 شعبه شرق: 77978135 شعبه هفت تیر: 88836102 شعبه جنوب: 55300568 شعبه غرب: 44153186 شعبه شمال: 26721443 شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

آموزش تعمیر کاغذکش پرینتر شارپ

اگر از کاربران پرینترهای شارپ هستید و در طول روزهای اخیر متوجه بروز اختلال در عملکرد کاغذ کش این دستگاه شده‌اید، می‌توانید سرویس‌های تخصصی مرتبط با این بخش از دستگاه را با حضور در مرکز تعمیرات پرینتر دریافت نمایید. کارشناسان ما در واحد تعمیر کاغذ کش پرینتر شارپ پس از عیب‌یابی دستگاه و تشخیص علت خرابی پیش آمده، اقدامات مورد نیاز جهت تعمیر را بر روی پرینتر پیاده می‌سازند. در صورتی که به هر دلیل –ابعاد بالای پرینتر، ترافیک و …- امکان مراجعه به تعمیرگاه را ندارید، می‌توانید سرویس‌های مورد نیاز را به صورت «تعمیر در محل پرینتر» دریافت نمایید. در این سرویس کارشناسان ما خود در محل حضور یافته و تعمیر کاغذ کش پرینتر شارپ را به سرانجام می‌رسانند.

تعمیر کاغذ کش پرینتر شارپ

در صورت بروز خرابی در کاغذکش، توصیه می‌شود پیش از تماس با مرکز تعمیرات پرینتر، موارد درج شده در بخش زیر را بر روی دستگاه پیاده و امتحان نمایید. توجه داشته باشید که نکات ذکر شده در بخش زیر جهت تعمیر کاغذ کش پرینتر شارپ را با دقت انجام دهید تا آسیبی به سایر بخش های دستگاه وارد نشود. در صورت مواجهه با اشکال در حین پیاده‌سازی هر یک از موارد زیر، از اعمال فشار و دستکاری دستگاه خودداری کرده و با کارشناسان تعمیر پرینتر تماس بگیرید.

کابل برق را از پرینتر جدا نمایید و اجازه بدهید پرینتر خنک شود.

در تونر کارتریج را باز نمایید و تونر کارتریج را در آورید.

محل غلطک کاغذ کش را پیدا نمایید.

خارهای کوچک سفید رنگ کنار غلطک کاغذ کش را با انگشت به سمت بیرون فشار دهید و غلطک کاغذ کش را به سمت بیرون بچرخانید.

این مطلب را از دست ندهید   شارژ تونر دستگاه کپی شارپ

به آرامی غلطک کاغذ کش را بیرون بیاورید.

غلطک کاغذ کش جدید را در شکاف غلطک کاغذ کش قبلی قرار دهید.

نکته: زائده های دایره ای و مستطیلی دوطرف غلطک کاغذ کش قبلی قرار دهید.

بالای غلطک کاغذ کش را بچرخانید تا غلطک کاغذ کش در محل خود قفل شود.

تونر کارتریج را در محل خود قرار دهید و در تونر کارتریج را ببندید.

کابل برق را به دستگاه وصل نموده و دستگاه را روشن نمایید.

در صورتی که اشکال ایجاد شده در دستگاه مرتفع نشد می توانید به مرکز تعمیرات شارپ، پارت تعمیر کاغذ کش پرینتر شارپ مراجعه نمایید.

خرابی کاغذ کش پرینتر شارپ

ایراداتی که در پرینترهای شارپ ممکن است برای کاغذ کش ها بوجود بیایید و تعمیر کاغذ کش پرینتر شارپ را ضروری سازد، به دو دسته تقسیم می شود. اولین مشکل عدم فعالیت کاغذ کش می باشد که بطور کلی هیچ کاغذی وارد دستگاه نمی شود. مشکل دومی که گاها پیش می آید مربوط به فرایند جذب ناقص است که در این مشکل کاغذ به درستی وارد دستگاه نمی شود و اصطلاحاً گفته می شود کاغذ در دستگاه گیر کرده است. بد نیست بدانید که کاغذکش‌ها سه فرایند را انجام می‌دهند که عبارتند از:

۱٫ انتقال کاغذ از خارج دستگاه به داخل که توسط کاغذ کش ورودی انجام می‌شود.

۲ و ۳٫ دو فرایند بعدی توسط کاغذ کش میانی انجام می‌شود. در فرآیند نخست انتقال کاغذ بین قطعات داخلی دستگاه صورت می‌پذیرد و در فرآیند دوم برگه های نهایی توسط کاغذ کش خارجی، خارج می‌شوند. در هر حال وجود هر گونه اختلال در این بخش از دستگاه با صرف مدت زمانی اندک و با بهترین کیفیت توسط کارشناسان بخش تعمیر کاغذ کش پرینتر شارپ مرتفع می گردد.

این مطلب را از دست ندهید   آشنایی با فتوکپی رومیزی شارپ

تعویض کاغذکش پرینتر شارپ

تلاش کارشناسان ما در مرکز تعمیر کاغذ کش پرینتر شارپ بر بازیابی کیفیت اولیه دستگاه و عدم تعویض قطعات آن است. لیکن در صورتی که پس از بررسی های اولیه و کارشناسی، عدم امکان تعمیرات کاغذ کش پرینتر شارپ پی اعلام گردد این امکان فراهم گشته تا این بخش از دستگاه توسط قطعه اورجینال و برچسب دار شرکتی تعویض گردد. در صورت نیاز به تعویض، قطعه موردنظر از انبار واقع در واحد تعمیر کاغذ کش پرینتر شارپ – با ضمانت اصل و اورجینال بودن- تهیه شده و در روند تعویض پس از کسب اجازه از صاحب دستگاه بکار خواهد رفت.

0/5 (0 نقد و بررسی)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 3 =